Volná pracovní místa


Zajímáte se o outdoor a hledáte v této oblasti zaměstnání? Chcete se stát součástí jedné z největších prodejních sítí outdoorového vybavení? Neváhejte a ozvěte se nám. Nabízíme vám aktuální volné pracovní pozice nejen v našich prodejnách...

Aktuálně hledáme...


HUDY Praha Na Perštýně
Uplatni své znalosti a zkušenosti ze sportu! Prodejna HUDY Praha 1 Na Perštýně 14 hledá do svého týmu posilu na HPP i brigádníky.

Nabízíme:
 • Práci se špičkovým vybavením na trhu.
 • Řadu firemních bonusů (školení, zvýhodněné nákupy..).
 • Práci v přátelském kolektivu.
 • Zázemí jednoho z největších obchodů v republice.
 
Požadujeme: 
 • Příjemné vystupování, spolehlivost, komunikativnost.
 • Zájem o outdoor, turistiku, horolezectví a pobyt v přírodě.
 
Chceš být součástí HUDY týmu? Pokud ano tak se zastav u nás na prodejně s životopisem nebo ho pošli na praha.perstyn@hudy.cz . Těšíme se! 
 
HUDY Praha Slezská
Hledáme novou posilu do týmu na plný úvazek. Také hledáme nové brigádníky. Uvítáme zájem o outdoorové aktivity, komunikativnost, flexibilitu a ochotu pracovat. 
Všechny zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na emailovou adresu: praha.slezska@hudy.cz nebo životopis přineste na prodejnu osobně.

HUDY Praha Havlíčkova  
Prodejna HUDY Havlíčkova hledá  spolehlivého brigádníka, brigádnici se zájmem o outdoor a schopností komunikovat se zákazníky. Životopis zasílejte na praha.havlickova@hudy.cz nebo životopis přineste osobně na prodejnu.

HUDY Kladno
Hledáme spolehlivého brigádníka s aktivním zájmem o outdoor a schopností komunikovat se zákazníky.
Upřednostňujeme uchazeče se zájmem v lezení, v turistice na lyžích i bez nich. Přehled v outdoorovém sortimentu výhodou. 
Životopis zasílejte na kladno@hudy.cz nebo volejte 733 605 273.

HUDY Plzeň

Hledáme brigádníky pro dlouhodobou spolupráci. Uvítáme zájem o outdoorové aktivity, komunikativnost, flexibilitu a ochotu pracovat. Životopis zasílejte na adresu: plzen@hudy.cz nebo se stavte pro více informací na prodejně


HUDY Mladá Boleslav
Máš rád přírodu, turistiku či jiné outdoorové sporty? Chceš být součástí HUDY týmu? Spoj svoji zálibu s prací, která tě bude bavit a naplňovat. Hledáme posilu do mladoboleslavského týmu na HPP.

Požadujeme:

 • Příjemné vystupovaní, spolehlivost a komunikativnost
 • Zájem o outdoor, turistiku, horolezectví a pobyt v přírodě
 • Minimálně středoškolské vzdělání

 Co tě čeká?

 • Prodej outdoorového a sportovního zboží prémiových značek
 • Vystavování zboží na prodejně, práce s pokladnou
 • Vyřizování eshopových objednávek
 • Pracovní doba Po-Pá 9:00 - 18:00

Chceš-li se k nám připojit, pošli životopis na 1.mladaboleslav@hudy.cz


HUDY Praha Českomoravská
Hledáme do svého týmu posilu na pozici brigádníka nebo brigádnice. Jestli tě zajímá outdoor, jsi spolehlivý a rád komunikuješ, tak nám zašli životopis na: praha.ceskomoravska@hudy.cz nebo se stav osobně na prodejně. 

HUDY Zlín
Hledáme do našeho týmu posilu na HPP a brigádnickou výpomoc. Lezeš, cestuješ, vyznáš se v outdoorovém vybavení? Máš zájem o práci v pohodovém kolektivu, rád/a se učíš novým věcem? Pak neváhej a zašli životopis na zlin@hudy.cz 

HUDY Brno Starobrněnská

Prodejna Brno Strobrněnská hledá novou posilu do týmu. Hledáme člověka s pozitivním přístupem k životu a nadšením pro nové věci. Jedná se o práci na plný úvazek na prodejně v samotném centru města. Nabízíme zaměstnanecké benefity a bonusové ohodnocení. Životopis posílejte na: 1.brno.starobrnenska@hudy.cz